Veri Güvenliği ve Gizlilik

Gizlilik Politikamız…
GizliKamera.com.tr alışveriş sitesinin yöneticisi ve hak sahibi olarak bu sayfada belirtilen özellikler yoluyla GizliKamera.com.tr sitesinin sağladığı güvenliği ve kişisel bilgilerin gizliliğini garanti etmektedir. Ödeme Gizliliği, Gönderim Gizliliği ve Teslimat Gizliliği: Ödemelerinizde ödeme yaptığınız yer kesinlikle gizli kamera olarak geçmez. Siz müşterilerimizin zor durumda kalmaması, deşifre olmaması için Ödemeleriniz İçin Şahıs Hesabı kullanılmaktadır. Kart ile ödemelerde dekontunuzda kesinlikle gizli kamera ibaresi geçmez, Teslimatta ödemeli göndeirlerinizde kesinlikle gönderen firma ve Fatura bilgilerinde gönderen firma olarak gizli kamera ibaresi bulunmaz.

Gönderimlerimiz kesinlikle gizlilik içerisinde, özel ambalajında, içeriği belli olmayacak şekilde paketlenir. Paket üzerinde içeriği yazmaz. Teslimatlarda Paketinizi Getiren firma (Kargo – Kurye) kesinlikle paket içeriğini bilmez. Hangi Kişisel Bilgilerinizi Saklanır? Sitemizi ziyaret etmeniz için GizliKamera.com.tr ‘a herhangi bir kişisel bilginizi bize vermek zorunda değilsiniz. Ama ürünlerimizi sitemiz üzerinden sipariş edecekseniz, sitemize üye olmanız ve bazı kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir. GizliKamera.com.tr kullanıcıların kişisel bilgilerini iki temel amaç için saklar: 1. Sitemizle ilgili gelişmeleri ve duyuruları sizlere haber vermek 2. Daha sonraki ziyaretinizde fatura, teslimat, vs. bilgilerinizi tekrar yazma zahmetinden sizi kurtarmak. Size ait bilgiler (fatura adresi, teslimat adresi vs.) aşağıda kargo teslimatı ve kredi kartının bankadan onayı dışında şekilde üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır. Bir ürün satın alırken kullandığınız kredi kartı bilgilerinizGizliKamera.com.tr’de o anda bir defaya mahsus kullanılacak olup, kayıt edilmez. Bu nedenle üçüncü şahıslar GizliKamera.com.tr’nin kayıtları üzerinden kredi kartı bilgilerinizi göremezler. GizliKamera.com.tr´den satın aldığınız ürünlerin hasarsız, eksiksiz, doğru adrese ve zamanında fatura ile birlikte teslimi için sipariş sırasında sizden istenilen yerlerde bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girmiş olmanız gerekmektedir.

Kişisel Bilgilerin Gizliliği GizliKamera.com.tr, vermiş olduğunuz tüm kişisel kimlik bilgilerinizi gizli tutar. Ancak yaptığınız alışverişlerde ürünü satın aldığınızda, ürünün teslimi için kullanılacak aracı firma (genellikle kargo/taşımacılık firması) ürünü teslim edebilmek için teslim edilecek kişı adını ve teslim adresini bilmek zorundadır. Bu iki bilgi teslim için kullanılacak aracı firmaya verilir. Kredi kartı bilgileriniz sadece bankaya onay için gönderilir ve kaydı saklanmaz. Diğer Sitelere/Dış Sayfalara Link GizliKamera.com.tr, sponsorluk veren şirketlerin internet sitelerine çeşili yollarla link sağlayabilir. GizliKamera.com.tr, link verdiği sitelerin bilgi kullanımı, çalışma ilkeleri, etik programcılığı ve gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir. Kullanıcı istekleri/Geri Bildirimleri GizliKamera.com.tr, üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgileri, site performansını ölçmek açısından saklamaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz. Siz de sitemiz ile ilgili her türlü istek, öneri ve sorularınızı bize bildirebilirsiniz. İçerik Kullanımı GizliKamera.com.tr´da yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik, materyal ve fonksiyonlar, başka mecralarda kullanılamaz, çalışma şekli ve işleyişi hakkında izinsiz bilgi yayınlanamaz, GizliKamera.com.tr’nin izni olmadan internet sitelerine link verilemez. Kullanım Hakları GizliKamera.com.tr sitesindeki tüm içerik ve materyallerin kullanım hakkı, GizliKamera.com.tr Alışveriş Sitesi veya materyalin orijinal yaratıcısı’ na aittir. Burada belirtilenin dışında, hiçbir materyal kopyalanamaz, tekrar üretilemez, dağıtılamaz, sergilenemez, yüklenemez, tekrar oynatılamaz, postalanamaz, verici yoluyla geçirilemez, dahilen, fakat limitlenmemiş olarak, elektronik, mekanik, fotokopik, kayıtlı ve ya herhangi başka bir şekilde çoğaltılamaz. Bu tahdit hususunda acilen yüklediğiniz veya resmettiğiniz materyali imha etmek zorunluluğunu bulunmaktadır.

Bu sitedeki herhangi bir materyalin herhangibir imzasız kullanımı; kopyalama yasaları, ticari yasalar, güvenlik ve tanıtım yasaları ve iletişim kanunları ve statülerine tecavüz eder. Bu sayfada yer alan güvenlik bilgileri GizliKamera.com.tr Alışveriş Sitesi tarafından zaman zaman güncellenir. Lütfen bu bilgileri periyodik olarak kontrol ediniz. GizliKamera.com.tr Alışveriş Sitesi