Posted on

Özellikleri Anlamak Gerekir ucuz dinleme cihazı

Ucuz ve pahalı Ürün ?

Ucuz ve pahalı Ürün ?ucuz dinleme cihazı Atalarımızın da dediği gibi “ucuz etin yahnisi tatsız olur” buyrun Ucuz Etin Yahnisi

Ucuz et et değilmidir ? elbette ettir, ama ne eti ? görünüşte aynı olan bir çok ürün içeriğinde ve kullanımında farklılık gösterir ki bu durumla birçok müşterimiz karşılaşmıştır, birde ucuz eti pahalıya satan satıcılar vardır bunlarda bu ata sözünü bildikleri için insanların algılarıyla oynayarak pahalı ürünler kaliteli izlenimi vermektedir, peki nasıl anlayacağız ucuz etin pahalıya satıldığını inanın sektör içinde olmamıza rağmen biz bile ürünü elimize almadan anlayamıyoruz, bu yüzden uygun fiyat ile satın aldığımız ürünleri test ederek, uygun fiyata satmaya çalışıyoruz pahalı ürünleri ise kullanımı ve insanların alım gücünü değerlendirerek hesaplıyoruz,  ona göre fiyatlarını değerlendirip satışını yapıyoruz, “bir ürünün kaliteli olup olmadığı ürünü kullanan kişinin o ürünle ilgili bilgisinin ne kadar olduğuna bağlıdır” örneğin bir otomobil tamircisine kalitesiz bir el aleti verirseniz o aleti kullanmayacaktır çünkü o usta bilir ki o alet kalitesiz, herhangi bir somun yada vidayı sıkmak istediğinde istediği derecede sıkamayacaktır, alet ya elinde kalacaktır yada somunu sıkarken kırılacaktır, kaliteli aleti usta bilir ve o aleti nereden bulacağını da bilir, bizde satışını yaptığımız ürünleri yerinde test etmeden satışa sunmuyoruz, kullanımı ile ilgili kullanıcı kaynaklı sorunlarda gerekli satış sonrası hizmeti veriyor ve müşterilerimizi bilgilendiriyoruz, çok kaliteli bir ürünü almak o ürünü kullanmayı bildiğiniz ve o ürün ile ilgili her soruna müdahale edebileceğiniz anlamına gelmez ürünü daha önce görmemiş ve kullanmamışsanız.

Özellikleri Anlamak Gerekir

hucuz dinleme cihazı er ürünün kendine has bazı özellikleri ve kullanım şekilleri vardır, kullanma kılavuzlarında yazanları harfien yerine getirmeniz o ürün ile iligli bilginizi artıracaktır ve kullanımı ile ilgili varsayımlar yerine bilgili kişilerin yazdığı kılavuzları değerlendirerek doğru hareket etmiş olacaksınız, aldığınız her ürünün bir kullanma kılavuzu vardır biz kendi yaptığımız ürünlere dahi kullanma kılavuzları yazarak müşterilerimize göndermekteyiz, fabrika çıkışı kullanma kılavuzu olan ürünlerin ise eğer türkçe kılavuzu yok ise türkçeleştirerek gönderiyoruz, kullanma kılavuzları haricinde yapılan kullanımlardan müşterinin kendisi sorumludur, yapacağını yanış işlemler kullanacağınız ürünün çalışmamasına ve hatta bozulmasına bile neden olabilir, kullanma kılavuzlarını dikkatlice okuyarak aletleri çalıştırmak yerinde olacaktır.

Hiçbir satıcı ve ürünü kötülemek gibi bir niyetimiz, gayemiz, amacımız yoktur.

Sadece satın aldığınız ürün ile ilgili bilgilerin gerçek olup olmadığını değerlendirebilmeniz ve ürünü kullanmayı bilen kşilerden satın almanızın önemli olduğunu vurgulamak isteriz, bunun bilgisini paylaşmak ve satın aldığınız ürünlerden verim almaızı amaçlamaktayız.

Bir ürünü alırken aklınızdan geçen, pahalıysa almak mı ? ucuzsa almakmı ? ikiside değil bir ürünü alırken o ürün ile amacınıza ulaşabilecekmisiniz ? bunu düşünmelisiniz, daha sonrasında o ürün ile ilgili araştırma yaparak size en yakın gelen ve ürünün arkasında duran satıcıdan almak en mantıklısıdır, önemli olan budur.

satın aldığınız ürünün resimdeki gibi olması gerekmez, ürünü kullanırken karşılaştığınız problemlere göre değerlendiriniz. (resim temsilidir.)

ucuz dinleme cihazi

DMCA.com Protection Status