Samsung Batarya Dinleme Dinleniyormuyum ?

Samsung batarya dinleme iddiası.

  • Sizi dinlemek için telefondan çıkartılıp atılacak bir parçanın üzerine neden dinleme sistemi yerleştirsin ?

Kendinizi istihbaratın içinde bir mühendis olarak düşünün ve öyle bir sistem hazırlamalısınız ki istediğiniz zaman istediğiniz kişinin cep telefonunu veya bulunduğu ortamı dinleyebilesiniz, bunu batarya üzerine yerleştirirmiydiniz ? dinlemek istediğiniz kişi yeni aldığı telefonun bataryasını çıkartıp çöpe atar ve piyasada bulunan muadili bir marka batarya alarak telefonuna takar bu riski göze alırmısınız ? dinleme yapamayacaksınız çünkü sisteminiz çöktü sizin yerleştirdiğiniz dinleme cihazı batarya ile birlikte çöpe gitti, bu yüzden batarya üzerine dinleme cihazı yerleştirmek mantıklı değil peki mantıklı olan ne ? eğer dinleme yapacaksanız 1. kural enerji, enerji sorunu olmayan bir alet üzerinden dinleme yapmalısınız ki dinleme cihazını koyduğunuz yeri veya görüşmeleri istediğiniz zaman dinleyebilesiniz, şu an ki teknoloji ile bu mümkündür.

  • Sim kart üzerinden dinleme yapılabilir mi ?

Vodafone’nun böyle bir açıklaması oldu haberin detayı için tıklayın,

Samsung Batarya Dinleme Dinleniyormuyum ?
Samsung Batarya Dinleme Dinleniyormuyum ?

Vodafone’dan “dinleme” açıklaması

ancak haberin detaylarında da görüldüğü gibi faaliyette olduğu bazı ülkelerdeki hükümetlerin, kendi ağları üzerinden doğrudan dinleme yapabildiğini bildirdi. yani siz sim kart üzerinden hiçbir şekilde dinleme yapamazsınız.

  • Ne Yapabiliriz ?

Dinlemek istediğiniz kişinin cep telefonuna program yükleyerek dinleme yapabilirsiniz, bunu sitemizdeki yazılarımızda anlattığımız gibi kötüye kullanımlarda başınızı derde sokabilirsiniz, gerekli izinler alındıktan sonra yapılması önerilir, veya bir hukukçuya danışmanız gerekebilir.

  • Çocuğumu dinlemek için devletten izin mi almam gerekli ?

Ergenlik çağındaki çocukları bekleyen tehlikeleri hepimiz biliyoruz, bunun için kendi fikrimi söyleyeyim ben çocuğumu dinlemek için devletten izin almam, eğer çocuğumun geleceğinde bir tehlike görüyorsam önlem almak anna-baba olarak bizlerin vazifesi, bu yüzden devletten izin almadan çocuğumu tehlikelere karşı korumak için bu yola başvurabilirim, cezai bir yaptırımı varsa dahi çocuğumu kurtarmak adına bu cezaya razıyım. benim gibi düşünüyorsanız sorun yok…

  • İstihbarat dinleme için hangi yöntemleri kullanır ?

haberin detaylarında da belirtildiği üzere istihbarat dinleme için sim kartınızıda kullanabilir telefonunuzuda, takip sistemlerinide bu yönde kullanabilir, buna engel olamazsınız…

 

samsung batarya dinleme

Takip edilen ,,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.