Dinleme Cihazı Yorumlar

 

Dinleme Cihazı Yorumları
Dinleme Cihazı Yorumları

Dinleme Cihazı Yorumlar Sitemizden satınaldığınız ürünler hakkında yorumları bu sayfamızda yapabilirsiniz, yorumlarınız ile dinleme cihazı alacak kişilere bilgiler verebilir kişilerin dinleme cihazlarının değerlendirirken nelere dikkat etmeleri gerektiği konusunda yardımcı olabilirsiniz, sizin yorumlarınız ışığında diğer kullanıcılar satınalacakları dinleme cihazlarını değerlendirme imkanına sahip olacaklardır, yorumlarınızı kullanımlardan kaynaklanan problemlere veya kullanımı ile iligli aldığınız bilgilere göre yapınız, verilen bilgiler titizlikle incelenecek ve kullanıcılar yorumlarınızı okuyarak bilgi sahibi olacaklardır, örneğin bir müşterimizin karşılaştığı problem, “Kemal bey iş yerinde çalışan bir personelinin rakip firmalara bilgi sızdırdığından şüpheleniyor ve o kişi dahil tüm personeline telefonlarının dinlenebileceğine dair bir yazı imzalatıyor, tabi bunu yaparken avukatından bilgi alarak yapıyor, avukatı ile birlikte oluşturdukları sözleşmede personelin şirketi içinde kullanacağı malzemeler ile neler yapabileceği veya yapamayacağı konusunda belirli maddeler sıralanıyor, şüpheli personel bu sözleşmeyi imzalıyor ancak aradan geçen zamanda imzaladığı sözleşmeyi unutuyor olacak ki dinlemeye takılıyor, şirket içerisinde kendi cep telefonunu kullandığı için şüphelerin yerli veya yersiz olduğunu çözemiyorlar personele bir cep şirket hattı ile birlikte bir cep telefonu veriliyor, telefonu kullanan personel rakip firmaya bilgi verirken yakalanıyor, verdiği bilgiler şirketin gizli bilgileri olduğu için personel işten çıkartılıyor.” 

aynı sistem araç takip cihazları içinde kullanııyor, takip cihazı takılı olan araç gitmemesi gereken güzergahlarda ilerliyor, takip edildiğinden habersiz personel aracını park ettiği yerde şirket yetkililerini görüyor ve açıklama yapması isteniyor, tabi personel açıklama yapamıyor ve o personel de işten çıkartılıyor bu tarz cihazların amacı insanları işlerinden etmek değil şirket verimliliğini artırmaktır gerekli izinleri aldıktan sonra araç takip cihazı kullanmak her şirketin hakkıdır, tabi bu tarz cihazları herkes iyi niyetle kullanmıyor kötü niyetli kullanımlarda kişiler düzeltemeyecekleri sorunlar ve ödeyemeyecekleri tazminatlar, cezalar alabiliyorlar, kullanımları ile ilgili mutlaka bir hukukçuya danışılmalı ve o şekilde kullanılmalıdır, kişilerin özel hayatını ihlal etmek suçtur, kişilerin ses kayıtlarını haberleri olmadan saklamak ta suçtur, tabi bu durumların çeşitli nedenleri ve kayıt alma amacının ne olduğunun ıspatlanması durumunda gerekli cezai yaptırımlardan kurtulmak mümkün, bunun için internette biraz araştırma yapmak veya emsal davaları incelemek gereklidir, şirket avukatlarınız veya şahsi avukatınıza danışarak hareket etmeniz en doğru seçenektir.

Yorumlarınız bizim için önemlidir.

dinleme cihazi yorumlar

Takip edilen ,,,,

Dinleme Cihazı Yorumlar” için 8 yorum

 1. Merhaba ben eşimin beni aldattığını düşünüyorum ve dinleme cihazı almak istiyorum fakat bu konuda hiç bilgim yok.yardimci olurmusunuz lütfen

  1. dinleme cihazları belirli bir ortama gizlenerek kullanılır, bizimle iletişime geçerseniz alternatifleri değerlendirebiliriz.

 2. ses dinleme cihazı aldım .eşimin üstündeki bi eşyaya yerleştirmek istiyorum ama nasıl yapcam tedirginim.eşimin kesinlikle anlamaması lazım.ürün daha gelmedi inşallah boyut olarak minikdir.bide şarj edilmesi gerekiyor.eşim uyurken gece herp bununla uğraşcam sanırım.

  1. kişi üzerine yerleştiremezsiniz cihazın boyutu ve ağırlığı nedeniyle farkedilme ihtimali yüksek, kişi üzerine cihaz yerleştirmek yerine cep telefonuna program yükleyerek telefon görüşmelerini dinleyebilirsiniz, ancak bunu denemeden önce Yasal Uyarı ! bölümümüzü mutlaka okuyunuz.

 3. dinleme cihazı aldım ama çalışmadı nedenini öğrenebilirmiyim ?

  1. çalışmamasının birçok nedeni olabilir,

   1. Sim kartın pin kodunu iptal ettiğinizden emin olun.
   2. Sim kartı doğru yerleştirdiğinizden emin olun.
   3. Dinleme cihazı size ulaştığında şarjları az olabilir, 4 saat kadar şarj ederek kullanabilirsiniz cihazın şarjının tam olduğundan emin olun.
   4. Sim kartınızı yeni aldıysanız kartın kullanıma açıldığından emin olun.

   aksi durumlarda bizimle iletişime geçerseniz, sorunun neden kaynaklandığını çözmenizde yardımcı olabiliriz.

   1. ben bir tane aldim. numarayi takiyorum kirmizi isik sonmuyor. neden ola bilir? numaranin pinini iptal etdim. sarjjda etdim. dogru yerlesitrdigimdende eminim. sorun ne peki?

    1. cihazı aldığınız yer ile iletişime geçmelisiniz, şarz kablosu takılıyken deneme yapıyorsanız voltaj yüksek geliyor olabilir, şarz kablosunu çıkardığınızda aynı sorun devam ediyorsa cihazın anteninde sorun olabilir,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.