Posted on

Dinleme Cihazı Nereden Alınır ?

Dinleme cihazı nereden alınır dinleme cihazları dinleme cihazı satışı yapan web sitelerinden kapıda ödemeli, banka havalesi, kredi kartı, kapıda kredi kartı ile, ödeme yapılarak alınır.

Bulunduğunuz ilde dinleme cihazı satışı yapan yer olup olmadığını internet sitelerini araştırarak bulabilirsiniz.

Bulunduğunuz şehirde dinleme cihazı satışı yapan bir yer var ise iş yerine gidip test ederek almanızı öneririz.

Bizden almak isterseniz, internet sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz, sipariş sonrası ürününüz belirttiğiniz adresinize gizli bir şekilde paketlenerek gönderilmektedir.

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile gönderim yapmaktayız,

Hiçbir şekilde kargo ücreti ödemezsiniz, deneyerek ve test ederek alışveriş yapmak isterseniz siz veya bizim bulunduğumuz şehirdeki bir arkadaşınız gelip iş yerimizde deneme ve testlerini yapabilir,

İsterseniz testi yapıldıktan sonra ürününüz gelen arkadaşınıza teslim edilir, dinleme cihazı nereden alınır  arkadaşınız tarafınıza kargo ile gönderir veya ürünü test ettiğini size söyledikten sonra biz kargo ile gönderim yapabiliriz.

İş yeri olmayan evden bu işi yapmaya çalışan kişilere itibar etmemenizi öneririz.

Firmanın web sitesindeki iletişim kısmında adres bilgileri olup olmadığını, sabit telefon numaralarının olup olmadığını, vergi mükellefi olup olmadığını kontrol etmenizi öneririz.

Aksi durumlarda itibar etmeyiniz.

SpyCep telefon dinleme programını denemek istermisiniz ?

Cep telefonu takip programları ile ilgili olarak önce dene sonra öde sistemini mutlaka araştırınız, kendi cep telefonu takip programlarını satmayan firmalara güvenmeyiniz para göndermeyiniz, bazı müşterilerimiz. “birisi ile telefonda görüştüm bana 1500-2000 tl. şu hesaba yatır programı göndereceğiz” diyerek para gönderdiklerini ve daha sonra o kişiye bir daha ulaşamadıklarını söylemekteler bu gibi bir duruma maruz kalmamak için önce dene sonra öde sistemini mutlaka sorunuz, cep telefonu takip programını hedef kişinin telefonuna yükledikten sonra denemelerinizi yapın ondan sonra programı satın aldığınız firmayla iletişime geçerek lisansınızın tanımlanmasını isteyiniz…